Náš Facebook
Zmluvné asistenčné služby
 • AXA assistance
 • ASA assistance
 • Europ Assistance

Váhate s telefonátom kôli obave z vysokej ceny odťahu? Neváhajte! Väčšina poisťovní ktorých sme partnerom vo svojom PZP kryje aj asistenčné služby.


Finančná a Hmotná ochrana prepravovaného nákladu

Hodnota Vášho nákladu je pri preprave chránená poistením hmotnej zdopovednosti za prepravovaný tovar až do výššky 30.000 €.


Promtné plnenie a likvidácia prípadnej škodovej udalosti je zabezpečené poistením právnej asistencie DAS.HOTLINE 24/7:

0919 777 177

XHTML valid page

Valid CSS!

Čo robíme

Široká škála poskytovaných služieb spolu s ukážkami relizovaných prác je dostupná v galériach rozdelených podľa predmetu činnosti.

 • Odvoz odpadu

  Kontajnerová preprava

  široké portofólio kontajnérov systému ABROLL dovoľuje aj širokú škálu prepravných možností na sypké materiály, palivá, stavebný materiál, odpad, stavebnú suť a jej likvidáciu. Využiť sa dajú kontajnery od 3.5m3 do 11m3 s nosnosťou do 6t. V prípade záujmu je možné realizovať aj zápožičku kontajnerov. Napríklad k búraniu stavieb, likvidácii rôznych druhov odpadov.

 • Prevoz paliet

  Nákladná autodoprava

  štandardná preprava tovaru na paletách alebo stavebného reziva (krovy, trámy, laty). S možnosťou naloženia a vyloženia tovaru pomocou hydraulickej ruky a pomocou paletových vidlí. Naloženie a vyloženie je možné do vzdialenosti až 8.5m alebo 10m výšky.

 • Odťah Senica

  Odťahová služba

  nadstavba pre odťah vozidiel svojou ložnou plochou o rozmeroch 2.5m x 5.5m dokáže poňať vozidlá od osobných cez malé užitkové až po ľahké nákladné vozidlá s hmotnosťou do 4.5t. Vozidlá je takisto možné nakladať aj pomocou hydraulickej ruky, respektíve využitím navijaka. Samozrejmosťou je aj možnosť uskladnenia odťahovného vozidla v stráženom objekte.

 • Dovoz štrku Unín

  Preprava sypaných materiálov

  široké portofólio kontajnérov systému ABROLL dovoľuje širokú škálu prepravných možností na sypké materiály, palivá, stavebný materiál, odpad, stavebnú suť a jej likvidáciu. Využiť sa dajú kontajnery od 3.5m3 do 11m3 s nosnosťou do 6t. V prípade záujmu je možné realizovať aj zápožičku kontajnerov. Napríklad k búraniu stavieb, likvidácii rôznych druhov odpadov.

 • Renovácia fasády Štefanov

  Práce s montážnou plošinou

  Hydraulická ruka toto hydraulické zariadenie dokáže manipulovať s tovarom s hmotnosťou na vzdialenosť (výšku) 3900kg/1.77m, 1850kg/3.45m, 1200kg/5.13m, 850kg/6.81m, 650kg/8.58m, 520kg/10.5m. Operačný rádius hydraulickej ruky je 275°. S možnosťou diaľkového ovládania.

 • Búracie práce

  Práce s minibagrom

  Tento malý a agilný pracovný stroj nám dáva možnosť pracovať aj v malých a ťažko prístupných miestach. S celkovou šírkou len 150 cm sa dostane aj do veľmi malých priestorov s nízkou priechodnosťou. Celková výška minibagru je 2.25 m. Vďaka maximálnemu hĺbkovému dosahu 2.5 m je predurčený či už k výkopom kanalyzačných šácht a prívodov, terénnym úpravám pozemkov či iným zemným prácam.

 • Orez stromov

  Rizikové orezávanie a výrub stromov

  Vykonávame orezávanie a výrub stromov v rizikovom prostredí a to v prípadoch keď sa strom nachádza blízko budov, plotov alebo na pozemku nemáte dostatok priestoru kam strom "položiť". K orezu používame vysokozdvižnú plošinu a orez spúšťame zlanovaním na zem.

Facebook