Náš Facebook
Zmluvné asistenčné služby
 • AXA assistance
 • ASA assistance
 • Europ Assistance

Váhate s telefonátom kôli obave z vysokej ceny odťahu? Neváhajte! Väčšina poisťovní ktorých sme partnerom vo svojom PZP kryje aj asistenčné služby.


Finančná a Hmotná ochrana prepravovaného nákladu

Hodnota Vášho nákladu je pri preprave chránená poistením hmotnej zdopovednosti za prepravovaný tovar až do výššky 30.000 €.


Promtné plnenie a likvidácia prípadnej škodovej udalosti je zabezpečené poistením právnej asistencie DAS.HOTLINE 24/7:

0919 777 177

XHTML valid page

Valid CSS!

Čo robíme

Široká škála poskytovaných služieb spolu s ukážkami relizovaných prác je dostupná v galériach rozdelených podľa predmetu činnosti.

 • 17202931_10209940757693622_3260296329265222082_n.jpg

  Práce s traktor bágrom

  Širokú škálu zemných a výkopových prác realizujeme pomocou traktor bágra Komatsu WB977S s hmotnosťou 8.5t. Výkopové možnosti tohto stroja umožňujú dosah až do hĺbky 5.9m a nakládku materiálu až do výšky 3.5m. K tomtu stroju využívame širokú škálu príslušenstva vrátane búracieho kladiva, vďaka čomu realizujeme búracie práce, výkop bázénov, vykop septikov, šachiet, ČOV, jazierok, drenáží a výkopy pre inžinierske siete.

  Sme tu pre Vás, ak potrebujete vykopať základy rodinného domu, plotu alebo oporného múru.

 • Odvoz odpadu

  Kontajnerová preprava

  široké portofólio kontajnérov systému ABROLL dovoľuje aj širokú škálu prepravných možností na sypké materiály, palivá, stavebný materiál, odpad, stavebnú suť a jej likvidáciu. Využiť sa dajú kontajnery od 3.5m3 do 20m3 s nosnosťou do 12t. V prípade záujmu je možné realizovať aj zápožičku kontajnerov. Napríklad k búraniu stavieb, likvidácii rôznych druhov odpadov.

 • Prevoz paliet

  Nákladná autodoprava - ruka

  štandardná preprava tovaru na paletách alebo stavebného reziva (krovy, trámy, laty). S možnosťou naloženia a vyloženia tovaru pomocou hydraulickej ruky a pomocou paletových vidlí. Naloženie a vyloženie je možné do vzdialenosti až 16m alebo 18m výšky.

 • Odťah Senica

  Odťahová služba

  nadstavba pre odťah vozidiel svojou ložnou plochou o rozmeroch 2.5m x 5.5m dokáže poňať vozidlá od osobných cez malé užitkové až po ľahké nákladné vozidlá s hmotnosťou do 4.5t. Vozidlá je takisto možné nakladať aj pomocou hydraulickej ruky, respektíve využitím navijaka. Samozrejmosťou je aj možnosť uskladnenia odťahovného vozidla v stráženom objekte.

 • Dovoz štrku Unín

  Preprava sypaných materiálov

  široké portofólio kontajnérov systému ABROLL dovoľuje širokú škálu prepravných možností na sypké materiály, palivá, stavebný materiál, odpad, stavebnú suť a jej likvidáciu. Využiť sa dajú kontajnery od 3.5m3 do 20m3 s nosnosťou do 12t. V prípade záujmu je možné realizovať prepravu sypkých materiálov ako sú: štrk, piesok a kamenivo sklápacími návesmi s nosnosťou 27t

 • Renovácia fasády Štefanov

  Práce s montážnou plošinou

  Hydraulická ruka toto hydraulické zariadenie dokáže manipulovať s tovarom s hmotnosťou na vzdialenosť (výšku) 3170kg/4.3m, 2100kg/5.9m, 1030kg/10.2m, 790kg/12.4m, 640kg/14.6m, 550kg/16.9m. Operačný rádius hydraulickej ruky je 275°. S možnosťou diaľkového ovládania.

 • Búracie práce

  Práce s minibagrom

  Tento malý a agilný pracovný stroj nám dáva možnosť pracovať aj v malých a ťažko prístupných miestach. S celkovou šírkou len 150 cm sa dostane aj do veľmi malých priestorov s nízkou priechodnosťou. Celková výška minibagru je 2.25 m. Vďaka maximálnemu hĺbkovému dosahu 2.5 m je predurčený či už k výkopom kanalyzačných šácht a prívodov, terénnym úpravám pozemkov či iným zemným prácam. Vlastníme aj miešaciu lopatu na prípravu betónu a betónovej zmesy v miestach bez elektrickej energie, napríklad k betonáži oplotení, alebo rôznych oporných múrov.

 • Orez stromov

  Rizikové orezávanie a výrub stromov

  Vykonávame orezávanie a výrub stromov v rizikovom prostredí a to v prípadoch keď sa strom nachádza blízko budov, plotov alebo na pozemku nemáte dostatok priestoru kam strom "položiť". K orezu používame vysokozdvižnú plošinu a orez spúšťame zlanovaním na zem.

Facebook