Náš Facebook
Zmluvné asistenčné služby
  • AXA assistance
  • ASA assistance
  • Europ Assistance

Váhate s telefonátom kôli obave z vysokej ceny odťahu? Neváhajte! Väčšina poisťovní ktorých sme partnerom vo svojom PZP kryje aj asistenčné služby.


Finančná a Hmotná ochrana prepravovaného nákladu

Hodnota Vášho nákladu je pri preprave chránená poistením hmotnej zdopovednosti za prepravovaný tovar až do výššky 30.000 €.


Promtné plnenie a likvidácia prípadnej škodovej udalosti je zabezpečené poistením právnej asistencie DAS.HOTLINE 24/7:

0919 777 177

XHTML valid page

Valid CSS!

O ML-AUTOTRANS

Hlavným zameraním  ML autotrans s.r.o. je špeciálna preprava. Je jedno či potrebujete previezť nábytok, stavebný materiál, sypané komodity, vaše pokazené vozidlo, palivové drevo alebo uhlie. Pomôžeme Vám s vyriešením týchto a mnohých ďaľších prepravných problémov. Kúpili ste vozidlo zo zahraničia a nemáte ho ako dopraviť na STK, EK, KO a OU? Žiaden problém! Potrebujete doviezť strešnú krytinu a vyložiť ju na nedostupnom mieste? Žiaden problém! Potrebujete robiť výškové práce? Montovať Vianočné osvetlenie v obci? Rádi Vám pomôžeme! Pozrite si pár ilustračných fotografíí v galérii. Škála realizovaných prác je naozaj široká.

Najlepšie nás vystihuje veta: "Máme radi chuťovky..."

Variaciou rôznych meniteľných nadstavieb je možné pokryť širokú škálu potrieb zákazníka. Počnúc potrebou odťahu či už pokazeného alebo zle zaparkovaného vozidla, prípadne vyprostenie havarovaného vozidla, prepravu komodít, prepravu stavebných materialov a strojov ich vyloženie pomocou hydraulickej ruky (aj palety) až po práce s montážnou plošinou.

Naše dostupné nadstavby

Nadstavba na odťah vozidiel

svojou ložnou plochou o rozmeroch 2.5m x 5.5m dokáže poňať vozidlá od osobných cez malé užitkové až po ľahké nákladné vozidlá s hmotnosťou do 4.5t. Vozidlá je takisto možné nakladať aj pomocou hydraulickej ruky, respektíve využitím navijaka. Samozrejmosťou je aj možnosť uskladnenia odťahovného vozidla v stráženom objekte.

Kontajnery

široké portofólio kontajnérov systému ABROLL dovoľuje širokú škálu prepravných možností na sypké materiály, palivá, stavebný materiál, odpad, stavebnú suť a jej likvidáciu. Využiť sa dajú kontajnery od 3.5m3 do 11m3 s nosnosťou do 6t. V prípade záujmu je možné realizovať aj zápožičku kontajnerov. Napríklad k búraniu stavieb, likvidácii rôznych druhov odpadov.

Valníková nadstavba

je využiteľná na prepravu tovaru na paletách alebo stavebného reziva (krovy, trámy, laty). S možnosťou naloženia a vyloženia tovaru pomocou hydraulickej ruky a pomocou paletových vidlí. Naloženie a vyloženie je možné do vzdialenosti až 8.5m alebo 10m výšky.

Hydraulická ruka

toto hydraulické zariadenie dokáže manipulovať s tovarom s hmotnosťou na vzdialenosť (výšku) 3900kg/1.77m, 1850kg/3.45m, 1200kg/5.13m, 850kg/6.81m, 650kg/8.58m, 520kg/10.5m. Operačný rádius hydraulickej ruky je 275°. S možnosťou diaľkového ovládania.

Montážna plošina

operačné vzdialenosti a rádius je totožný s hydraulickou rukou, avšak výškový dosah je u tejto nadstavby až 14m a bočný 11m. S pomocou tejto nadstavby sa dá jednoducho realizovať problematické orezávanie dervín, rôzne výškové práce, montáž vianočných dekorácii, elektromontážne práce ktoré Vám viem zabezpečiť.

Minibáger

je ideálnym nástrojom v prípade, že potrebujeme realizovať u zákazníka výkopové práce na veľmi malom priestore s vysokou efektivitou.

Oblasť pôsobnosti

Poskytujeme medzinárodnú cestnú dopravu ale primárne je pôsobnosť zameraná na tieto okresné mestá a im priliehajúce obce: Senica, Skalica, Malacky, Myjava ...

Facebook